XIV POLSKO-CZESKO-NIEMIECKIE TRANSGRANICZNE TARGI PRACY 23.09.2021

XIV POLSKO–CZESKO–NIEMIECKIE TRANSGRANICZNE TARGI PRACY
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza do udziału w XIV Transgranicznych Targach Pracy, które odbędą się 23 września 2021r. (czwartek).

Okres pandemii miał znaczący wpływ na życie i pracę mieszkańców polsko – czesko – niemieckiego pogranicza. Czasowe zamknięcie granic, wprowadzenie ograniczeń dla pracowników przygranicznych, wstrzymanie międzynarodowych projektów ustanowiły nowe wyzwania, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Chcąc wspierać odbudowę wzajemnych relacji oraz rozwój mobilności przygranicznej w nowej rzeczywistości planujemy powrócić do stacjonarnych targów pracy wpisanych od lat w harmonogram wydarzeń na terenie przygranicznym.
 
Chcemy, aby podczas targów pracodawcy mogli zaprezentować swoje firmy i zrekrutować pracowników, instytucje rynku pracy -  przedstawić swoją ofertę i  usługi dla osób z pogranicza, a mieszkańcy znaleźć interesujące informacje oraz oferty pracy w Polsce, Czechach lub Niemczech.
 
Zgłoszenia wystawców przyjmujemy do 20 sierpnia 2021 r. (piątek)
Zgłoszenia należy przesyłać na: judyta.babiarz@dwup.pl.
Kompletne zgłoszenie powinno zawierać 3 załączniki (dostępne poniżej w załącznikach)
 
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń (wyłącznie kompletne zgłoszenia).
 
W przypadku pogarszającej się sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia dodatkowych obostrzeń, zastrzegamy sobie prawo do odwołania targów.

Więcej informacji na:
https://zgorzelec.praca.gov.pl/-/15659022-transgraniczne-targi-pracy-informacja-dla-pracodawcow

Plakat informujący o Targach Pracy w Zgorzelcu w dniu 23.09.2021
Informacje o publikacji dokumentu